Про нас

ТДВ «БЗ «РЕМА» - широкопрофільне підприємство, що спеціалізується на виробництві різноманітної продукції серійного виробництва, а також під замовлення, для багатьох секторів промисловості в Україні та за її межами, зокрема запасних запчастин для газомотокомпресорів 10 ГКН, 10 ГКМ, 10 ГКНА, 10 ГКМА, МК-8, запчастин до верстатів-гойдалок СК-3, СКД-3, СКН-3, СК -5, СКН-5, СК-6, СКД-6, 6СК-6, СК-8, 7СК-8, СК-8, СКД-8, СК-10, СКН-10, UP9T, UP-12T, комплексних повітроочисних пристроїв КВОУ, апаратів охолодження оливи АПОО 210, АПОО 310, фільтрів тонкої очистки повітря і газу, теплообмінного обладнання, запчастин до АГНКС, запчастин для транспорту, медичної апаратури, тощо.

Наші партнери

Історія компанії

Свою історію підприємство починає з 1988 року, коли в м.Борислав був введений в експлуатацію завод з виробництва радіоелектронної медичної апаратури. Підприємство входило до складу науково-виробничого об'єднання РЕМА - передового розробника і виробника медичного обладнання на території Радянського Союзу. Уже через рік завод стає самостійним підприємством, яке виробляє апарати для акушерства, педіатрії, фізіотерапевтичне обладнання, лабораторну техніку. У 1996 році підприємство перетворено на ВАТ «Бориславський завод радіоелектронної медичної апаратури», а у 2011 році в ПАТ «Бориславський завод «РЕМА». За часів складних 90-х підприємство освоює нові види продукції в інших галузях промисловості, продовжуючи розвиток і виробництво нових видів медичної апаратури. Починаючи з 1995 року наш завод освоїв виробництво продукції та обладнання для підприємств нафтогазової галузі. За невеликий період, підприємству вдалося успішно налагодити міцні партнерські відносини з найбільшими підприємствами нафтогазового комплексу України та країн пострадянського простору.

Одним з основних видів діяльності підприємства є виробництво запасних частин до поршневого газомотокомпресора типу 10ГКН, 10ГКМ, 10ГКНА, 10ГКМА, МК8, які використовуються на підприємствах з видобутку, транспортування та перероблення газу в Україні, країнах СНД, країн Східної Європи. Запчастини, вироблені підприємством, відрізняються високою якістю, підвищеним терміном служби та надійністю, що є дуже важливим фактором для безперебійної роботи підприємств з видобутку, транспортування та перероблення газу. Також ми освоїли виробництво запасних частин до автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) виробництва Росії та Італії. Поряд з іншими видами продукції, «Бориславський завод «РЕМА» є одним з провідних в Україні виробників широкого спектра запчастин до верстатів-гойдалок, які застосовуються для приводу скважних штангових насосів для видобутку нафти.

Сьогодні завод виробляє запчастини до верстатів гойдалка СК-3, СКД-3, СКН-3, СК-5, СКН-5, СК-6, СКД-6, 6СК-6, СК-8, 7СК-8, СКД-8, СК-10, СКН-10, UP9T, UP-12T. За довгі роки виробництва і постачання запасних частин до верстатів-гойдалок, ми здобули багатий досвід з капітального ремонту редукторів практично для всього модельного ряду такого обладнання. Ще одним, дуже важливим, видом діяльності нашого підприємства є виробництво теплообмінного обладнання. Сьогодні підприємство виробляє кожухотрубні теплообмінні апарати та трубні пучки до них, випарники, теплообмінні секції апаратів повітряного охолодження АВГ, АВМ, утилізатори тепла для газоперекачувальних агрегатів. Починаючи з 2009 року, ми почали виробництво апаратів повітряного охолодження масла, які призначені для роботи в маслосистемі низького тиску технологічного обладнання нафтової й газової промисловості. Завод виробляє апарати повітряного охолодження масла з тепловою потужністю від 50 до 400 кВт. Основна конкурентна перевага апаратів повітряного охолодження масла виробництва «Бориславський завод «РЕМА» - це висока надійність, збільшений ресурс експлуатації, економічність та менші вагогабаритні характеристики. В апаратах застосовується інтелектуальний алгоритм управління режимом охолодження, що дозволяє значно скоротити ресурсні, а відповідно і фінансові витрати на охолодження масла.

Понад 30 апаратів повітряного охолодження масла вже успішно працюють на компресорних станціях газотранспортної системи України.

З 2010 року «Бориславський завод «РЕМА» почав виробництво комплексних повітроочисних пристроїв на базі фільтрів тонкого очищення повітря власного виробництва. Фільтри використовуються для очищення циклового повітря газотурбінних двигунів газоперекачувальних агрегатів. Продукція, фільтри тонкого очищування повітря забезпечую тонкість очищення повітря класу F9 з євростандартом EN 779. Згідно з індивідуальними технічними завданнями наших замовників, ми готові виконувати інші модифікації фільтрів тонкого очищення повітря. За такий короткий час нашими комплексними повітроочисними пристроями оснащені вже більше десятка газоперекачувальних агрегатів газотранспортної системи України.

Також суттєвою частиною нашої діяльності є виробництво запчастин для автомобільного транспорту, залізничного транспорту, трамваїв. Підприємство має власне інструментальне виробництво, виробництво нестандартного обладнання, пресформ і штампів, виробництво по переробленню реакто- і термопластичних матеріалів. Зберігаючи традиції, «Бориславський завод «РЕМА» продовжує розробляти та виробляти нові види медичного обладнання. Медичну апаратуру виробництва «Бориславського заводу «РЕМА» добре знають і застосовують у багатьох країнах як ближнього, так і далекого закордону. Наявність висококваліфікованих інженерів в конструкторських і технологічних службах підприємства, в поєднанні з універсальною виробничою базою, дозволяє нашому заводу швидко перебудовуватися на освоєння нових видів продукції. Система менеджменту якості підприємства сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001. Активне впровадження системи менеджменту якості, робить роботу комерційних і технічних служб підприємство більш ефективної на всіх етапах виробництва - від закупівлі сировини, матеріалів і комплектуючих і до відвантаження продукції споживачеві. Серед довгострокових партнерів і замовників «Бориславського заводу «РЕМА» - ведучі підприємства та дочірні компанії Укртрансгаз, Укргазвидобування, Укрнафта, Укравтогаз і багато інших компаній як і в Україні, так і за кордоном.

23 жовтня 2017 року ПАТ «Бориславський завод «РЕМА» урочисто відкрив нові виробничі потужності – ливарний цех з виготовлення чавунних та сталевих відливок методом холодно твердіючих сумішей - XTC.

На відкриття ливарного цеху прибули почесні гості – Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки та торгівлі України Степан Кубів, народний депутат України Богдан Матківський, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та міський голова Борислава Ігор Яворський.

Новий цех обладнано найсучаснішим обладнанням відомих виробників таких як 5M Elektromekanik, Omega Foundry Machinery Ltd, що дозволяє отримувати високоякісні відливки до 6 групи складності. Нестандартне обладнання ливарного цеху спроєктовано провідними вітчизняними науково-дослідними інститутами та виготовлене на власних виробничих потужностях. В новому ливарному цеху ПАТ «Бориславський завод «РЕМА» вперше в Україні впроваджено литво по технології ХТС з відсмоктуванням газів. Нова технологія дозволила покращити процес заливання форми рідким металом, відливати деталі надскладної форми та конфігурації, підвищити газонепроникність готової відливки, що позитивно вплинуло на експлуатаційні характеристики готової продукції.

Проєктна потужність нового ливарного цеху складає 1000 тон відливок в рік. Максимальна вага відливки 2,6 т.

Власний ливарний цех дозволив підняти на новий рівень якість кінцевої продукції, пришвидшити виробничий цикл готової продукції, зменшити рівень браку відливок, розв'язувати логістичні питання з постачання відливок та отримати нові робочі місця.Ливарний цех повністю забезпечує відливками власні виробничі потреби та має можливість виконання сторонніх замовлень будь-якого рівня складності.

Нашим партнерам ми готові запропонувати комплекс послуг по розробці, впровадженню, виробництва та сервісного обслуговування обладнання для різних галузей промисловості, а також послуги з модернізації наявного обладнання з використанням новітніх світових технологій. Виконуючи поставлені завдання, ми дотримуємося найвищих стандартів виробництва для постійного підвищення гарантій надійності та якості нашої продукції. Застосування передових технологій, професіоналізм і досвід наших фахівців у виробництві продукції - сприяє розвитку ефективності діяльності наших замовників.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів і партнерів!